Dikrt spol. s r.o.

Sídlo firmy: Dvořákova 2, 357 04 Lomnice u Sokolova, tel.: +420 352 600 490, tel./fax: +420 352 600 491, e-mail: dikrt@dikrt.cz, web: www.dikrt.cz


Czech - English - Germany
Dikrt s.r.o.

Dokončení rekonstrukce areálu firmy 

 V červenci 2012 byla dokončena rekonstrukce celého areálu firmy Dikrt, spol. s r. o. ve Svatavě a došlo

k  rozšíření skladovacích a výrobních kapacit včetně parkovacích míst.

Za citlivě zrekonstruovanou výrobní halu, která je součástí areálu bývalých přádelen získala firma DIKRT, ve roce 2013 dvě ocenění. Čestné uznání získala v rámci soutěže Stavby Karlovarského kraje  a na 1. místě se umístila v rámci soutěže Brownfield roku 2012 v kategorii  Podnikatelská nemovitost roku. Soutěž  pořádala Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci se Sdružením pro zahraniční investice - AFI pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana a ministra průmyslu a obchodu ČR Jiřího Ciencialy. 

Další informace o instalaci infračervené peci najdete na stránkách časopisu Povrchových úprav
 

 

Novinky

Dokončení rekonstrukce areálu firmy

V červenci 2012 byla dokončena rekonstrukce celého areálu firmy Dikrt, spol. s r. o. ve Svatavě a došlo k rozšíření skladovacích a výrobních kapacit včetně parkovacích míst.

Výstavba nové infračervené katalytické pece

V srpnu 2013 proběhla instalace první infračervené katalytické pece společností SURFIN www.surfin.cz/cz/produkty/infrapece-vulcan. Nová technologie má zajistit efektivnější využití energie a zkrátit čas potřebný pro vytvrzování. Mezi další přínosy patří především lepší rozliv povrchu a tvorba struktury, přesná regulace teploty, zamezení vzniku křížové kontaminace a nutno zdůraznit, že uvedená technologie je šetrná k životnímu prostředí.

 

 

 

 

Poptávka

Jméno:

Město, PSČ:

Ulice, číslo:

Mobil:

Telefon:

E-mail:

Text:

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies