Dikrt spol. s r.o.

Sídlo firmy: Dvořákova 2, 357 04 Lomnice u Sokolova, tel.: +420 352 600 490, tel./fax: +420 352 600 491, e-mail: dikrt@dikrt.cz, web: www.dikrt.cz


Czech - English - Germany
Dikrt s.r.o.

Prášková lakovna - fluoroplasty

Potřebujete opatřit své výrobky kvalitním lakem pro skvělý vzhled a dlouhodobou ochranu proti korozi? Vsaďte na společnost Dikrt, která provozuje dvě práškové lakovny a v oboru má více než 20 let zkušeností. Vy tak získáte vysoce kvalitní povrchovou úpravu pro vaše výrobky, a to rychle a za výhodnou cenu. K dispozici je vám prášková lakovna v Lomnici u Sokolova, kde lakujeme ručně, nebo plně automatická prášková lakovna ve Svatavě, s kapacitou 240 m2/hodinu. Kontaktujte nás nyní.

Proč zvolit práškové lakovny Dikrt

  • Vysoká kvalita lakování v barvách RAL.
  • Spolehlivá ochrana před korozí vašich výrobků.
  • Práškové lakovny pro malé i velmi objemné zakázky.
  • Rychlé zpracování zakázek.
  • Ověřená společnost s hodnotnými referencemi.

Získejte více informací o možnostech práškového lakování a zavolejte nám ještě dnes.

Výstelkování nádob fluoroplasty

Vedle běžných služeb práškové lakovny provádíme také výstelkování nádob fluoroplasty a nástřiky fluoroplastů.  Použití fluoroplastů je vhodné pro chemický, farmaceutický, potravinářský i petrochemický průmysl. Aplikujeme je  na námi vyrobené nádoby a potrubí, ale jsme schopni vystlat fluoroplasty i u dodaných výrobků. Vše samozřejmě podle přísných norem a se spolehlivou zárukou. Získejte spolehlivou aplikaci fluoroplastů a obraťte se na nás nyní.

Používané fluoroplasty:

  • PTFE (Teflon)
  • PFA, FEP
  • E-CTFE
  • PVDF

Výroba potrubí z PTFE

Ve spojení s výstelkováním nádob fluoroplasty vyrábíme také potrubí a potrubní díly s fluoroplastovou výstelkou, konkrétně s PTFE, známým spíše pod názvem Teflon. Více informací o výrobě potrubí se dozvíte na této stránce.

Kontaktujte nás jednoduše

Přidejte se ke spokojeným zákazníkům, mezi které patří i takové společnosti jako jsou General Electric, nebo Volkswagen. Veškeré technické dotazy a informace o cenách vám rádi zodpovědí naši zkušení pracovníci. Nejsnazším způsobem pro poptání služeb práškové lakovny, nástřiků fluoroplastů, či výroby potrubí je telefonický kontakt, nebo email. Přejděte na kontaktní stránku a sdělte nám své dotazy a požadavky ještě dnes.

Novinky

Dokončení rekonstrukce areálu firmy

V červenci 2012 byla dokončena rekonstrukce celého areálu firmy Dikrt, spol. s r. o. ve Svatavě a došlo k rozšíření skladovacích a výrobních kapacit včetně parkovacích míst.

Výstavba nové infračervené katalytické pece

V srpnu 2013 proběhla instalace první infračervené katalytické pece společností SURFIN www.surfin.cz/cz/produkty/infrapece-vulcan. Nová technologie má zajistit efektivnější využití energie a zkrátit čas potřebný pro vytvrzování. Mezi další přínosy patří především lepší rozliv povrchu a tvorba struktury, přesná regulace teploty, zamezení vzniku křížové kontaminace a nutno zdůraznit, že uvedená technologie je šetrná k životnímu prostředí.

 

 

 

 

Poptávka

Jméno:

Město, PSČ:

Ulice, číslo:

Mobil:

Telefon:

E-mail:

Text:

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies